ایتا گپ آی گپ سروش

@mehre_velayat

0937 160 3074

توجه!   خرید از طریق تماس تلفنی و پیامک شامل تخفیف نمی شود و به همان قیمت پشت جلد محاسبه خواهد شد. تخفیف فقط برای سفارش در سایت و پیام رسان ها می باشد.

كتاب «آموزش مصوّر احكام»، طبق فتاوای حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی)، درباره‌ مجموعه‌ مسائل و استفتائات پیرامون احكام تكلیف، طهارت، وضو، غسل، تیمّم، نماز، مسجد و روزه با توضیحات تصویری، جدول و اینفوگرافیك است كه به كوشش مؤسسه‌ فرهنگی- هنری اطلس تاریخ شیعه(كانون نشر احكام) تهیه و تنظیم شده است و توسط انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) برای نخستین‌بار با سبكی متفاوت و جذاب برای كلیه گروه‌های سنی چاپ و عرضه می‌شود.


برای خرید کتاب، می توانید به صفحه خرید محصولات مراجعه نمایید.

این کتاب دارای جدیدترین مسائل شرعی و استفتائات از محضر مقام معظم رهبری می باشد و در انتهای آن اصطلاح نامه‌ای با معانی سلیس و روان از واژگان دشوار فقهی قرار دارد.

"آموزش مصور احکام" شامل مجموعه مسائل پیرامون احکام تکلیف، تقلید، طهارت، وضو، غسل، تیمم، نماز، مسجد و روزه است که با توضیحات تصــویری، جـدول و اینفـوگرافیک و با رویکرد آموزشی در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

سایر ویژگی ها:

1. بررسی دقیق منابع دستِ اوّلِ فارسی و عربی که مورد تایید دفتر مقام معظّم رهبری است.

2. در این مجموعه بیش از 4000 استفتای جدید مورد استفاده قرار گرفته است و سعی شده به بیان احکام تکلیفی «واجب و حرام» و احکام وضعی «باطل و صحیح» مورد نیاز بسنده شود.

3. روزآمدسازی واژه‌ها و یادکردهای فقهی، حذف اصطلاحات نامتعارف و استفاده از چارچوب‌های گوناگون با عنوان «توجّه»، «نکته» و «پرسش» برای توضیح برخی واژه‌ها و آشنایی مخاطب با برخی مصادیق احکام، از نکات در خورِ توجّه در این طرح است که برای نخستین بار صورت می‌گیرد.

4. در مواردی که حکم فقهی را می‌توان به گونه‌ی قاعده‌ای کلّی بیان کرد، مسأله را با عنوان «قانون کلّی» آورده‌ایم تا خواننده در موارد مشابه بتواند به آن مراجعه کند.

5. از نو‌آوری‌ها و جاذبه‌های قابل توجه در این طرح، بهره‌وری از تصاویر و نقاشی‌های آموزشیِ دقیق و کارشناسی شده و همچنین جدول‌ها و نمودارهای کاربردی در کنار متن است.

6. در انتهای هر فصل چکیده و خلاصه‌ای از مطالب هر بخش که در جمله‌هایی کوتاه و روان، ارائه شده است.

7. ارائه‌ی اصطلاح نامه‌ای با معانی سلیس و روان از واژگان دشوار فقهی در پایان کتاب.

گفتنی است این مجلد اولین جلد از مجموعه‌ی کتب «آموزش مصوّر احکام» است و مجلدات بعدی در موضوعات احکام معاملات، پزشکی، بانوان، ورزشی، رسانه، عزاداری، نو تکلیفان و… به زودی عرضه خواهد شد.